‘World Class Rapid Digitization of Cultural Heritage’
Picturae

Pré-sales medewerker (16-20 uur)

Ter ondersteuning van onze afdeling Marketing en Sales zijn wij op zoek naar een Pre-sales medewerker. Stel jij de wens van de klant voorop? Wij hebben de expertise en tools in huis om deze wensen werkelijk te maken. Ben jij klantgericht, commercieel en niet bang het eerste contact te leggen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Taken:

 • Jij benadert en creëert leads in de (inter-)nationale markt.
 • Je maakt kwaliteitsafspraken voor de salesmanagers door te bellen met potentiele klanten.
 • Je brengt klantvraag en marktvraag in kaart.
 • Je controleert en registreert pre-salesgespreken.
 • Je vult de bestaande lijst aan met potentiële klanten en organisaties.
 • Je adviseert marketing en sales over trends en klantvragen.

Wat wij zoeken:

 • Een echte teamplayer.
 • Klantgericht, en analytisch sterk.
 • Een commerciële opleiding op minimaal Hbo-niveau.
 • Minimaal 1-2 jaar relevante werkervaring.
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden.
 • Goede kennis van MS office.
 • Ervaring met ERP of andere (personeels- of klant-) informatiesystemen is een pre.
 • Assertief en zelfstandig, met overtuigingskracht.
 • In staat om werkzaamheden goed te plannen en deadlines te halen.
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, overige talen is een pre.

Over ons:

Picturae ondersteunt al meer dan 20 jaar de cultuursector (archieven, musea, bibliotheken etc.) met het digitaliseren, beheren en presenteren van hun collecties. Bij ons werk je in een inspirerende omgeving met creatieve collega's. Onze kernwaarden: klantgericht, daadkrachtig, deskundig, creatief, betrouwbaar en betrokken. Op het moment werken er ruim 175 medewerkers bij Picturae vanuit ons kantoor in Heiloo en op locaties in Frankrijk, de VS, de UK en België.

Binnen Picturae zijn meerdere Salesteams actief: een salesteam Internationaal, een salesteam Benelux en een salesteam DSH (Development, Storage & Hosting). Deze drie teams worden ondersteund door de marketingcoördinator.

 Wat wij bieden:

 • Een marktconform salaris
 • 25 dagen (+ 2 bonusdagen) vakantie (fulltime op jaarbasis)
 • Een leuke informele werksfeer
 • Reiskostenvergoeding
 • Een premievrij pensioen

En je ziet onze waardering ook terug in de kleine dagelijkse dingen. Zo kun je de hele dag vers fruit pakken en sluiten wij iedere week af met een vrijdagmiddagborrel. Elk jaar hebben wij bruisende personeelsfeesten en een BBQ, georganiseerd door onze enthousiaste feestcommissie.

Interesse?

Interesse om ons team te komen versterken? Stuur dan jouw CV met korte motivatiebrief voor 31 mei 2017 ter attentie van Saskia Groot (HR Manager) naar jobs@picturae.com.

Voor inhoudelijke informatie over deze functie kan je contact opnemen met Jelle Legters of Saskia Groot via 072-5320444. Meer informatie vind je op onze website: www.picturae.com

 

Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.