Contact

Vacatures

Picturae zoekt nieuw talent. Gedreven mensen die een bijdrage willen leveren aan een verdere uitbreiding van onze activiteiten. Bij ons werk je in een inspirerende omgeving met creatieve collega's. We gebruiken de nieuwste foto- en scanapparatuur en maken de mooiste websites. Picturae is zeer klantgericht. Wil jij deel uitmaken van het Picturae-team? Neem contact met ons op.

Helpdesk

Contact

  Klaas Brouwer
  Support Desk
  +31 (0)72-5355756
  helpdesk@picturae.com

Human Resources

Contact

  Saskia Groot
  HR Manager
  +31 (0)72-5320444
  jobs@picturae.com

Sales

Contact

  Imar van den Berg
  Account Manager
  +31 (0)72-2100471
  i.vandenberg@picturae.com

Contact

  Fred Taffijn
  Account Manager
  +31 (0)72-2100471
  f.taffijn@picturae.com


Contact

  Jean Pierre Sens
  International Sales Manager AV
  +31 (0)72-2100471
  jp.sens@picturae.com


Contact

  Robert Tiessen
  Sales Engineer
  +31 (0)72-5320444
  r.tiessen@picturae.com


Contact

  Thomas van Maaren
  Sales Engineer
  +31 (0)72-2100471
  t.vanmaaren@picturae.com


Contact

  Mark Groothuis
  Account Manager
  +31 (0)72-5355750
  m.groothuis@picturae.com


Contact

  Ellen van Noort
  Project Manager Sales
  +31 (0)72-5355768
  e.vannoort@picturae.com

Development

Contact

  Danny Gharbaran
  Manager DSH
  +31 (0)72-5355765
  d.gharbaran@picturae.com

VeleHanden

Contact

  Sám Meijers
  Project Manager
  +31 (0)72-5320444
  s.meijers@picturae.com

Picturae - Nederland
De Droogmakerij 12
1851 LX Heiloo
Nederland
tel: +31 (0)72-5320444
contact@picturae.com

Contact

  Helpdesk

Klaas Brouwer
Support Desk
+31 (0)72-5355756
helpdesk@picturae.com

Contact

  Human Resources

Saskia Groot
HR Manager
+31 (0)72-5320444
jobs@picturae.com

Contact

  Sales

Imar van den Berg
Account Manager
+31 (0)72-2100471
i.vandenberg@picturae.com

Contact

  Sales

Fred Taffijn
Account Manager
+31 (0)72-2100471
f.taffijn@picturae.com


Contact

  Sales

Jean Pierre Sens
International Sales Manager AV
+31 (0)72-2100471
jp.sens@picturae.com


Contact

  Sales

Robert Tiessen
Sales Engineer
+31 (0)72-5320444
r.tiessen@picturae.com


Contact

  Sales

Thomas van Maaren
Sales Engineer
+31 (0)72-2100471
t.vanmaaren@picturae.com


Contact

  Sales

Mark Groothuis
Account Manager
+31 (0)72-5355750
m.groothuis@picturae.com


Contact

  Sales

Ellen van Noort
Project Manager Sales
+31 (0)72-5355768
e.vannoort@picturae.com

Contact

  Development

Danny Gharbaran
Manager Development, Storage & Hosting
+31 (0)72-5355765
d.gharbaran@picturae.com

Contact

  VeleHanden

Sám Meijers
Project Manager
+31 (0)72-5320444
s.meijers@picturae.com

Picturae - Nederland
De Droogmakerij 12
1851 LX Heiloo
Nederland
tel: +31 (0)72-5320444
contact@picturae.com